Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Galds Ar Regulējamu Galda Virsmu

Dining table and beyond

Galds Ar Regulējamu Galda Virsmu Šim galdam ir iespēja pielāgot tā virsmu dažādām formām, materiāliem, faktūrām un krāsām. Pretstatā parastajam galdam, kura galda virsma kalpo kā fiksēta virsma apkalpojošajiem piederumiem (šķīvji, servēšanas šķīvji utt.), Šī galda sastāvdaļas darbojas gan kā virsma, gan kā apkalpojošais piederums. Šos piederumus var veidot dažādās formas un lieluma detaļās atkarībā no nepieciešamajām ēdināšanas vajadzībām. Šis unikālais un novatoriskais dizains pārveido tradicionālo pusdienu galdu par dinamisku centrālo elementu, nepārtraukti izliekot piederumus.

Projekta nosaukums : Dining table and beyond, Dizaineru vārds : Athanasia Leivaditou, Klienta vārds : Studio NL.

Dining table and beyond Galds Ar Regulējamu Galda Virsmu

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.