Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Rotaļlietas

Minimals

Rotaļlietas Minimāli ir glīta modulāru dzīvnieku līnija, kurai raksturīga primārā krāsu palete un ģeometriskās formas. Nosaukums vienlaikus rodas no vārda "minimālisms" un no "Mini-Animals" saraušanās. Protams, tie ir paredzēti, lai pakļautu rotaļības būtību, izslēdzot visas nebūtiskās formas, funkcijas un jēdzienus. Kopā viņi rada krāsu, dzīvnieku, apģērba un arhetipu panteonu, mudinot cilvēkus izvēlēties raksturu, ar kuru viņi sevi identificē.

Projekta nosaukums : Minimals, Dizaineru vārds : Sebastián Burga, Klienta vārds : Minimals.

Minimals Rotaļlietas

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizaina intervija

Intervijas ar pasaules slaveniem dizaineriem.

Izlasiet jaunākās intervijas un sarunas par dizainu, radošumu un inovācijām starp dizaina žurnālistu un pasaules slaveniem dizaineriem, māksliniekiem un arhitektiem. Skatiet slavenu dizaineru, mākslinieku, arhitektu un novatoru jaunākos dizaina projektus un godalgotos dizainus. Atklājiet jaunas atziņas par radošumu, inovācijām, mākslu, dizainu un arhitektūru. Uzziniet par lielisko dizaineru projektēšanas procesiem.