Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Rotaļlietas

Minimals

Rotaļlietas Minimāli ir glīta modulāru dzīvnieku līnija, kurai raksturīga primārā krāsu palete un ģeometriskās formas. Nosaukums vienlaikus rodas no vārda "minimālisms" un no "Mini-Animals" saraušanās. Protams, tie ir paredzēti, lai pakļautu rotaļības būtību, izslēdzot visas nebūtiskās formas, funkcijas un jēdzienus. Kopā viņi rada krāsu, dzīvnieku, apģērba un arhetipu panteonu, mudinot cilvēkus izvēlēties raksturu, ar kuru viņi sevi identificē.

Projekta nosaukums : Minimals, Dizaineru vārds : Sebastián Burga, Klienta vārds : Minimals.

Minimals Rotaļlietas

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.