Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Rotaļlietas

Minimals

Rotaļlietas Minimāli ir glīta modulāru dzīvnieku līnija, kurai raksturīga primārā krāsu palete un ģeometriskās formas. Nosaukums vienlaikus rodas no vārda "minimālisms" un no "Mini-Animals" saraušanās. Protams, tie ir paredzēti, lai pakļautu rotaļības būtību, izslēdzot visas nebūtiskās formas, funkcijas un jēdzienus. Kopā viņi rada krāsu, dzīvnieku, apģērba un arhetipu panteonu, mudinot cilvēkus izvēlēties raksturu, ar kuru viņi sevi identificē.

Projekta nosaukums : Minimals, Dizaineru vārds : Sebastián Burga, Klienta vārds : Minimals.

Minimals Rotaļlietas

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizainers

Labākie pasaules dizaineri, mākslinieki un arhitekti.

Labs dizains ir pelnījis lielu atzinību. Ikdienā mēs priecājamies pārstāvēt pārsteidzošus dizainerus, kuri rada oriģinālus un novatoriskus dizainus, pārsteidzošu arhitektūru, stilīgu modi un radošu grafiku. Šodien mēs iepazīstinām jūs ar vienu no pasaules labākajiem dizaineriem. Izpērciet šodien godalgoto dizaina portfeli un iegūstiet savu ikdienas dizaina iedvesmu.