Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Burtveidols

Red Script Pro typeface

Burtveidols Red Script Pro ir unikāls fonts, ko iedvesmojušas jaunas tehnoloģijas un sīkrīki alternatīviem saziņas veidiem, harmoniski savienojot mūs ar tā bezmaksas vēstuļu formām. Iedvesmojoties no iPad un izstrādājot otas, tas tiek izteikts unikālā rakstīšanas stilā. Tas satur angļu, grieķu, kā arī kirilicas alfabētu un atbalsta vairāk nekā 70 valodas.

Projekta nosaukums : Red Script Pro typeface, Dizaineru vārds : Red Design Consultants Rodanthi Senduka, Klienta vārds : .

Red Script Pro typeface Burtveidols

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.