Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kreiseris Jahta

WAVE CATAMARAN

Kreiseris Jahta Domājot par jūru kā pasauli nepārtrauktā kustībā, mēs uztvērām “vilni” kā tās simbolu. Sākot no šīs idejas, mēs modelējām korpusa līnijas, kuras, šķiet, šķeļ sevi. Otrais elements, kas ir projekta idejas pamatā, ir dzīves telpas koncepcija, kuru mēs gribējām uzzīmēt kā sava veida nepārtrauktību starp interjeriem un eksterjeriem. Caur lielajiem stikla logiem mēs iegūstam gandrīz 360 grādu skatu, kas ļauj vizuāli turpināties ar ārpusi. Ne tikai caur atvērtajām lielajām stikla durvīm dzīve iekšpusē tiek projicēta āra telpās. Arka. Visintīns / arka. Foytik

Projekta nosaukums : WAVE CATAMARAN, Dizaineru vārds : Roberta Visintin, Klienta vārds : Dream Yacht Design.

WAVE CATAMARAN Kreiseris Jahta

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.