Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Bluetooth Austiņas

Bluetrek Titanium +

Bluetooth Austiņas Šīs jaunās “Titāna +” austiņas no “Bluetrek” ir pabeigtas stilīgā dizainā, kas simbolizē “aizsniegšanos” (izlices caurule, kas stiepjas no apļveida auss gabala), izgatavotas no izturīga materiāla - alumīnija metāla sakausējuma un, galvenais, aprīkotas ar iespējām. lai straumētu audio signālu no jaunākajām viedajām ierīcēm. Ātrās uzlādes funkcija ļauj ar vienu brīdi pagarināt sarunu. Akumulatora izvietojuma patentētais dizains ļauj austiņu svara līdzsvaram uzlabot lietošanas ērtumu.

Projekta nosaukums : Bluetrek Titanium +, Dizaineru vārds : CONNECTEDEVICE Ltd, Klienta vārds : Bluetrek Technologies Limited.

Bluetrek Titanium + Bluetooth Austiņas

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.