Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Koncepcijas Brīdināšanas Sistēma

Saving Millions of Lives on the road!

Koncepcijas Brīdināšanas Sistēma Kāpēc luksoforiem ir oranža krāsa, bet automašīnu bremžu lukturiem nav? Mūsdienās automašīnām ir tikai sarkanas bremžu gaismas aizmugurē. Šai "novecojušajai" brīdināšanas sistēmai ir galvenie trūkumi, it īpaši, braucot ar lielāku ātrumu. Sarkanā brīdinājuma gaisma tiek parādīta tikai PĒC autovadītāja trieciena bremzēm. PACA (paredzamie brīdinājumi par sadursmes novēršanu) parāda iepriekšēju brīdinājuma signālu oranžā gaismā, PIRMS galvenā transportlīdzekļa vadītājs pieliek bremzes. Tas ļauj otrā transportlīdzekļa vadītājam savlaicīgi apstāties un novērš sadursmi. Šī paradigmas maiņa novērš dzīvībai bīstamu esošā dizaina trūkumu.

Projekta nosaukums : Saving Millions of Lives on the road! , Dizaineru vārds : Anjan Cariappa M M, Klienta vārds : Muckati Sentient Design and Devices.

Saving Millions of Lives on the road!  Koncepcijas Brīdināšanas Sistēma

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.