Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Darbs Kā Mājās

PACO Operation Hub

Darbs Kā Mājās Darbinieki ir visvērtīgākais dārgums biznesam. Dizains piedāvāja harmonisku un funkcionālu telpu, kurai dienā jābūt visilgāk. Mūsdienu un luksusa gaisotne, kas piešķir ne tikai skaistumu, šis patika un ārkārtas darbs arī parādīs labu modeli klientu apmeklējumam, kas sinhronizējas ar viņu cerībām uz viņu zīmolu kvalitātes izlaidi. Visgrūtākais uzdevums bija maksimizēt biroja telpas ar milzīgu siju novietošanu pāri griestiem ... visbeidzot tika uzbūvēta divstāvu telpa, lai izveidotu izmantojamo platību no 1600 līdz 3000 kvadrātpēdām, ņemot vērā dzīvesvietu.

Projekta nosaukums : PACO Operation Hub, Dizaineru vārds : Philip Tse, Klienta vārds : PACO Communications.

PACO Operation Hub Darbs Kā Mājās

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.