Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Galds

Minimum

Galds Ļoti viegls un vienkāršs ražošanā un transportēšanā. Tas ir ļoti funkcionāls dizains, kaut arī ārēji tas ir ļoti viegls un unikāls. Šī ierīce ir pilnībā izjaukta, un to var izjaukt un salikt jebkurā vietā. Garumu var izgatavot kombinēti, jo tas var būt koka-metāla kājas, kas samontētas caur metāla savienotājiem. Kāju formu un krāsu var mainīt atbilstoši prasībām.

Projekta nosaukums : Minimum, Dizaineru vārds : Viktor Kovtun, Klienta vārds : Xo-Xo-L design.

Minimum Galds

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.