Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pagaidu Informācijas Centrs

Temporary Information Pavilion

Pagaidu Informācijas Centrs Projekts ir jaukta tipa pagaidu paviljons Trafalgarā, Londonā dažādām funkcijām un pasākumiem. Piedāvātā struktūra uzsver "īslaicīguma" jēdzienu, par galveno celtniecības materiālu izmantojot pārstrādes konteinerus. Tās metāla raksturs ir paredzēts, lai izveidotu kontrastējošas attiecības ar esošo ēku, kas pastiprina koncepcijas pārejas raksturu. Arī ēkas formālā izteiksme ir organizēta un izkārtota nejauši, izveidojot pagaidu orientieri uz vietas, lai ēkas īsās dzīves laikā piesaistītu vizuālo mijiedarbību.

Projekta nosaukums : Temporary Information Pavilion, Dizaineru vārds : Yu-Ngok Lo, Klienta vārds : YNL Design.

Temporary Information Pavilion Pagaidu Informācijas Centrs

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.