Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Atvilktņu, Krēslu Un Galda Kombo

Ludovico Office

Atvilktņu, Krēslu Un Galda Kombo Līdzīgi kā ar Ludovico galvenajām mēbelēm, arī šai biroja versijai, kurai raksturīga novecošanās, ir tāds pats princips, kas pilnu krēslu slēpj atvilktnē, kad krēsls netiek pamanīts, un tiek uzskatīts par galveno mēbeļu daļu. Lielākā daļa domā, ka krēsli ir vēl pāris atvilktnes. Tikai atvelkot, mēs redzam, ka krēsls burtiski iznāk no tik pārpildītas telpas, kas piepildīta ar atvilktnēm. Lielā mērā iedvesma nāca no Pittamiglio kastas apmeklējuma un visām tās simboliskajām, slēptajām ziņām, kā arī slēptajām un negaidītajām durvīm vai pilnajām istabām.

Projekta nosaukums : Ludovico Office, Dizaineru vārds : Claudio Sibille, Klienta vārds : Sibille.

Ludovico Office Atvilktņu, Krēslu Un Galda Kombo

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.