Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mēbeles, Kas Pārveidojas,

Ludovico

Mēbeles, Kas Pārveidojas, Vietas taupīšanas veids ir diezgan oriģināls, jo divi krēsli ir pilnībā paslēpti atvilktnes iekšpusē. Ievietojot galveno mēbeļu iekšpusē, jūs nesaprotat, ka tas, kas šķiet atvilktnes, patiesībā ir divi atsevišķi krēsli. Jums var būt arī galds, kuru var izmantot kā galdu, kad to izņem no galvenās struktūras. Galveno struktūru veido četras atvilktnes un nodalījums tieši virs augšējās atvilktnes, kurā varat uzglabāt daudzas lietas. Galvenais šīm mēbelēm izmantotais materiāls - beign eucaliptus fingerjoint - ir videi draudzīgs, neticami izturīgs, ciets un tam ir ļoti spēcīga vizuālā pievilcība.

Projekta nosaukums : Ludovico, Dizaineru vārds : Claudio Sibille, Klienta vārds : Sibille.

Ludovico Mēbeles, Kas Pārveidojas,

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.