Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Nekustamā Īpašuma Aģentūra

The Ribbon

Nekustamā Īpašuma Aģentūra Piemēram, "Lentes deja", ar atvērtu telpisko mērogu, kopējā telpa ir balta, jāizmanto mēbeļu izvietošanas jēdziens, jāveido attiecības, kas savieno ar telpu, visizcilākās ir attiecības starp sienu un skapi, integrējamas rakstāmgalds ar griestiem un zemi, apzināti sadalot sadaļu pēc neregulāras ģeometrijas, ne tikai aptver pārmērīgu staru trūkumu daudzumu, bet arī parāda mūsdienu faktisko koncepciju, parādot līknes stila abstraktu lentes ideju caur gaismas atstarojumu.

Projekta nosaukums : The Ribbon, Dizaineru vārds : Kris Lin, Klienta vārds : JIANG SU ZHI HAO Real Estate Development Company Limited.

The Ribbon Nekustamā Īpašuma Aģentūra

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.