Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izvēlnes Vāks

Magnetic menu

Izvēlnes Vāks Dažas plastmasas caurspīdīgas folijas, kas savienotas ar magnētiem, kas kalpo kā ideāls pārsegs dažādu veidu iespieddarbiem. Viegli izmantot. Viegli izgatavojams un kopjams. Ilgstošs produkts, kas ietaupa laiku, naudu, izejvielas. Videi draudzīgs. Viegli pielāgojams dažādiem mērķiem. Ideāli piemērots restorānos kā ēdienkartes vāks. Kad viesmīlis atnes jums tikai vienu lapu ar augļu kokteiļiem un, piemēram, tikai vienu lapu ar tortēm jūsu draugam, tas ir gandrīz kā personalizētas izvēlnes, kas izveidotas tieši jums.

Projekta nosaukums : Magnetic menu, Dizaineru vārds : Dragan Jankovic, Klienta vārds : .

Magnetic menu Izvēlnes Vāks

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.