Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izstādes Dizains

First Photographs of Hong Kong

Izstādes Dizains Zibspuldzes indikatoru modeļi tika uzstādīti, lai apmeklētājus virzītu uz izstādes zāles ieeju, kur gaida milzu baltas kameras modelis. Stāvot tā priekšā, apmeklētāji var redzēt agrīnās Honkongas melnbaltā fotoattēla un pašreizējā izstādes vietas eksterjera skatu. Šāds uzstādījums nozīmē, ka apmeklētāji var apskatīt veco Honkongu, izmantojot milzu kameru, un caur šo izstādi atklāt Honkongas fotogrāfijas vēsturi. Iekštelpu rotonda un mājas formas stendi tika uzstādīti, lai parādītu vēsturiskas fotogrāfijas, kā arī parādītu “Viktorijas pilsētas” iemiesojumu.

Projekta nosaukums : First Photographs of Hong Kong, Dizaineru vārds : Lam Wai Ming, Klienta vārds : Hong Kong Photographic Culture Association; Cécile Léon Art Projects.

First Photographs of Hong Kong Izstādes Dizains

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.