Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izstādes Dizains

First Photographs of Hong Kong

Izstādes Dizains Zibspuldzes indikatoru modeļi tika uzstādīti, lai apmeklētājus virzītu uz izstādes zāles ieeju, kur gaida milzu baltas kameras modelis. Stāvot tā priekšā, apmeklētāji var redzēt agrīnās Honkongas melnbaltā fotoattēla un pašreizējā izstādes vietas eksterjera skatu. Šāds uzstādījums nozīmē, ka apmeklētāji var apskatīt veco Honkongu, izmantojot milzu kameru, un caur šo izstādi atklāt Honkongas fotogrāfijas vēsturi. Iekštelpu rotonda un mājas formas stendi tika uzstādīti, lai parādītu vēsturiskas fotogrāfijas, kā arī parādītu “Viktorijas pilsētas” iemiesojumu.

Projekta nosaukums : First Photographs of Hong Kong, Dizaineru vārds : Lam Wai Ming, Klienta vārds : Hong Kong Photographic Culture Association; Cécile Léon Art Projects.

First Photographs of Hong Kong Izstādes Dizains

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizaina leģenda

Leģendārie dizaineri un viņu godalgotie darbi.

Dizaina leģendas ir ārkārtīgi slaveni dizaineri, kuri ar savu labo dizainu padara mūsu pasauli labāku. Atklājiet leģendāros dizainerus un viņu inovatīvos izstrādājumus, oriģinālos mākslas darbus, radošo arhitektūru, izcilus modes dizainus un dizaina stratēģijas. Izbaudiet un izpētiet godalgoto dizaineru, mākslinieku, arhitektu, novatoru un zīmolu oriģinālos dizaina darbus visā pasaulē. Iedvesmojieties no radošiem dizainiem.