Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Rakstāmgalds, Kas Pārveidojams Gultā,

1,6 S.M. OF LIFE

Rakstāmgalds, Kas Pārveidojams Gultā, Galvenā koncepcija bija komentēt faktu, ka mūsu dzīve sarūk, lai iekļautos mūsu biroja ierobežotajā telpā. Galu galā es sapratu, ka katrai civilizācijai var būt ļoti atšķirīgs priekšstats par lietām atkarībā no tās sociālā konteksta. Piemēram, šo galdu var izmantot siestai vai dažām miega stundām naktī tajās dienās, kad kāds cīnās par termiņu ievērošanu. Projekts tika nosaukts, ņemot vērā prototipa izmērus (2,00 metrus garš un 0,80 metrus plats = 1,6 sm) un to, ka darbs mūsu dzīvē aizvien vairāk vietas.

Projekta nosaukums : 1,6 S.M. OF LIFE, Dizaineru vārds : Athanasia Leivaditou, Klienta vārds : Studio NL (my own practice).

1,6 S.M. OF LIFE Rakstāmgalds, Kas Pārveidojams Gultā,

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.