Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kalendārs

good morning original calendar 2011 - Zoo

Kalendārs ZOO ir papīra izstrādājumu komplekts sešu dzīvnieku izgatavošanai, katrs no tiem kalpo kā divu mēnešu kalendārs. Lai jautri piepildīts gads ar savu “mazo zoodārzu”!

Projekta nosaukums : good morning original calendar 2011 - Zoo, Dizaineru vārds : Katsumi Tamura, Klienta vārds : good morning inc..

good morning original calendar 2011 - Zoo Kalendārs

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.