Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafejnīca Un Restorāns

Roble

Kafejnīca Un Restorāns Ideja par tā dizainu tika ņemta no ASV steika un kūpinātavām, un pirmās fāzes izpētes grupas rezultātā pētnieku grupa nolēma izmantot koku un ādu ar tumšām krāsām, piemēram, melnu un zaļu, kā arī zeltu un rozi zelts tika ņemts ar siltu un vieglu luksusa gaismu. Dizaina raksturojums ir 6 lielas piekārtas lustras, kas sastāv no 1200 ar rokām darināta anodēta tērauda. Kā arī 9 metru bāra leti, kuru klāj 275 centimetrus garš lietussargs, kas sastāv no skaistām un atšķirīgām pudelēm, bez balstu aizseg bāra letes.

Projekta nosaukums : Roble, Dizaineru vārds : Peyman Kiani Falavarjani, Klienta vārds : Roble .

Roble Kafejnīca Un Restorāns

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.