Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Frizētava

Taipei Eros

Frizētava Matu salonu pamatā ir melnā, baltā un pelēkā krāsa. Matu griešanas žesti tiek tulkoti skulpturālo vienību masveidā. Trīsstūrveida motīvs veido pāļu, griešanas un šūšanas funkcionālos klucīšus un plaknes no griestiem līdz grīdai. Gaismas joslas, kas iestrādātas sadalošajās līnijās, veicina daudzu apgaismes jostu darbību, kas kalpo kā papildu apgaismojums, vienlaikus risinot nolaisto griestu stāvokli. Tie izplešas un virzās uz priekšu ar lielā spoguļa atstarojumu, brīvi pārvietojoties starp plaknēm un trīsdimensiju.

Projekta nosaukums : Taipei Eros, Dizaineru vārds : Stephen Kuo, Klienta vārds : Materiality Design.

Taipei Eros Frizētava

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.