Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Elektriskais Velosipēds

Ozoa

Elektriskais Velosipēds Elektriskajam velosipēdam OZOa ir rāmis ar atšķirīgu “Z” formu. Rāmis veido nesadalītu līniju, kas savieno galvenos transportlīdzekļa funkcionālos elementus, piemēram, riteņus, stūres vadību, sēdekli un pedāļus. “Z” forma ir orientēta tādā veidā, ka tās struktūra nodrošina dabisku iebūvētu aizmugurējo balstiekārtu. Svara ekonomiju nodrošina alumīnija profilu izmantošana visās detaļās. Rāmī ir integrēta noņemama, uzlādējama litija jonu baterija.

Fasāžu Arhitektūras Dizains

Cecilip

Fasāžu Arhitektūras Dizains Cecilip aploksnes dizains ir saskaņots ar horizontālo elementu superpozīciju, kas ļauj sasniegt organisko formu, kas atšķir ēkas tilpumu. Katru moduli veido līniju sekcijas, kas ierakstītas izveidojamā izliekuma rādiusā. Gabalos tika izmantoti taisnstūra profili no sudraba anodēta alumīnija 10 cm platumā un 2 mm biezumā un tika novietoti uz kompozītmateriāla alumīnija paneļa. Pēc moduļa montāžas priekšējā daļa tika pārklāta ar 22. izmēra nerūsējošo tēraudu.

Veikals

Ilumel

Veikals Pēc gandrīz četru gadu desmitu vēstures veikals Ilumel ir viens no lielākajiem un prestižākajiem Dominikānas Republikas uzņēmumiem mēbeļu, apgaismes un rotājumu tirgū. Jaunākā iejaukšanās ir atbilde uz nepieciešamību paplašināt izstāžu laukumus un definēt tīrāku un artikulētāku ceļu, kas ļauj novērtēt pieejamo kolekciju dažādību.

Grāmatu Skapis

Amheba

Grāmatu Skapis Organisko grāmatu skapi ar nosaukumu Amheba virza algoritms, kas satur mainīgus parametrus un noteikumu kopumu. Konstrukcijas izgaismošanai tiek izmantota topoloģiskās optimizācijas koncepcija. Pateicoties precīzai finierzāģa loģikai, to ir iespējams sadalīt un pārsūtīt jebkurā laikā. Viens cilvēks spēj nēsāt gabalos un salikt 2,5 metrus garu konstrukciju. Realizēšanai tika izmantota digitālās izgatavošanas tehnoloģija. Viss process tika kontrolēts tikai datoros. Tehniskā dokumentācija nebija nepieciešama. Dati tika nosūtīti uz 3 asu CNC mašīnu. Visa procesa rezultāts ir viegla struktūra.

Sabiedriskā Joma

Quadrant Arcade

Sabiedriskā Joma II pakāpes arkāde ir pārveidota par aicinošu ielu klātbūtni, izkārtojot labo gaismu pareizajā vietā. Apkārtējā apgaismojums parasti tiek izmantots holistiski, un tā efekti tiek iestudēti hierarhiski, lai panāktu gaismas modeļa izmaiņas, kas rada interesi un veicina plašāku telpas izmantošanu. Stratēģiskā iekļaušana dinamiskā objekta kulona dizainā un izvietojumā tika vadīta kopā ar mākslinieku, lai vizuālie efekti šķistu smalkāki nekā pārliecinoši. Ar dienasgaismas izbalēšanu eleganto struktūru akcentē elektriskā apgaismojuma ritms.

Mākslas Instalācijas Dizains

Kasane no Irome - Piling up Colors

Mākslas Instalācijas Dizains Japāņu dejas instalācijas dizains. Japāņi jau no seniem laikiem ir uzkrāsojuši krāsas, lai izteiktu svētas lietas. Arī papīru salikšana ar kvadrātveida siluetiem ir izmantota kā lieta, kas atspoguļo svēto dziļumu. Nakamura Kazunobu projektēja telpu, kas maina atmosfēru, mainoties uz dažādām krāsām ar tādu kvadrātu, kas "uzkrīt" kā motīvs. Paneļi, kas lido gaisā un koncentrējas uz dejotājiem, pārklāj debesis virs skatuves telpas un attēlo gaismas izskatu, kas iet caur telpu, ko nevar redzēt bez paneļiem.