Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Grāmatu Skapis

Amheba

Grāmatu Skapis Organisko grāmatu skapi ar nosaukumu Amheba virza algoritms, kas satur mainīgus parametrus un noteikumu kopumu. Konstrukcijas izgaismošanai tiek izmantota topoloģiskās optimizācijas koncepcija. Pateicoties precīzai finierzāģa loģikai, to ir iespējams sadalīt un pārsūtīt jebkurā laikā. Viens cilvēks spēj nēsāt gabalos un salikt 2,5 metrus garu konstrukciju. Realizēšanai tika izmantota digitālās izgatavošanas tehnoloģija. Viss process tika kontrolēts tikai datoros. Tehniskā dokumentācija nebija nepieciešama. Dati tika nosūtīti uz 3 asu CNC mašīnu. Visa procesa rezultāts ir viegla struktūra.

Projekta nosaukums : Amheba, Dizaineru vārds : George Šmejkal, Klienta vārds : Parametr Studio.

Amheba Grāmatu Skapis

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.