Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Drošības Ierīce

G2 Face Recognition

Drošības Ierīce Augsta materiālu kvalitāte un dizaina vienkāršība padara šo drošības sejas atpazīšanas ierīci par izdomātu, stilīgu un izturīgu. Iekšpusē ir uzlabota tehnoloģija, lai padarītu to par vienu no ātrākajām pasaulē un ļoti precīzu, neviens nevar krāpties no tā algoritma. Ūdensnecaurlaidīgs izstrādājums ar atmosfēras led apgaismojumu aizmugurē, lai radītu apkārtējo atmosfēru pat aukstākajā birojā. Kompaktais izmērs padara to piemērotu gandrīz visur, un forma ļauj to novietot horizontāli vai vertikāli.

Projekta nosaukums : G2 Face Recognition, Dizaineru vārds : Nicola Zanetti, Klienta vārds : T&D technology Shanghai co Ltd.

G2 Face Recognition Drošības Ierīce

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.