Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Zīmola Dizains

EXP Brasil

Zīmola Dizains EXP Brasil zīmola dizains ir veidots no uzņēmuma vienotības un partnerības principiem. Atsevišķu tehnoloģiju un dizaina apvienošana projektos tāpat kā biroja dzīvē. Tipogrāfijas elements atspoguļo šī uzņēmuma savienību un spēku. X burta dizains ir ciets un integrēts, taču ļoti viegls un tehnoloģisks. Šis zīmols atspoguļo studijas dzīvi ar burtiem saturošiem elementiem gan pozitīvajā, gan negatīvajā telpā, kas vieno cilvēkus un dizainu, individuālu un kolektīvu, vienkāršu, tehnoloģisku, vieglu un izturīgu, profesionālu un personisku.

Projekta nosaukums : EXP Brasil, Dizaineru vārds : Mateus Matos Montenegro, Klienta vārds : EXP Brasil.

EXP Brasil Zīmola Dizains

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.