Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Gaismeklis

vanory Estelle

Gaismeklis Estelle apvieno klasisko dizainu cilindriska, ar rokām darināta stikla korpusa formā ar novatorisku apgaismojuma tehnoloģiju, kas rada trīsdimensiju apgaismojuma efektus uz tekstila abažūra. Apzināti izstrādāta, lai apgaismojuma noskaņas pārvērstu emocionālā pieredzē, Estelle piedāvā bezgalīgu dažādu statisku un dinamisku noskaņu klāstu, kas rada visdažādākās krāsas un pārejas, ko kontrolē, izmantojot gaismekļa skārienpaneli vai viedtālruņa lietotni.

Projekta nosaukums : vanory Estelle, Dizaineru vārds : Chris Herbold, Klienta vārds : vanory.

vanory Estelle Gaismeklis

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.