Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafijas Tase Un Apakštase

WithDelight

Kafijas Tase Un Apakštase Bites lieluma saldo kārumu pasniegšana no kafijas puses ir daļa no daudzām dažādām kultūrām, jo ir ierasts pasniegt tasi kafijas ar turku baudījumu Turcijā, biscotti Itālijā, churros Spānijā un datumus Arābijā. Tomēr parastajās apakštasītēs šie kārumi slīd uz karstās kafijas tases un pielīp vai kļūst mitri no kafijas izliešanas. Lai to novērstu, šai kafijas tasītei ir apakštase ar speciālajām spraugām, kas uztur kafijas pagatavošanu savā vietā. Tā kā kafija ir viens no galvenajiem karstajiem dzērieniem, kafijas dzeršanas kvalitātes uzlabošanai ir liela nozīme ikdienas dzīvē.

Projekta nosaukums : WithDelight, Dizaineru vārds : Rana Nur Ozdeslik, PhD, Klienta vārds : Brown University.

WithDelight Kafijas Tase Un Apakštase

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.