Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Uzjautrinoša Māja Bērniem

Fun house

Uzjautrinoša Māja Bērniem Šis ēkas dizains ir paredzēts bērniem mācīties un spēlēt, kas ir pilnīgi jautra māja no super tēva. Dizaineris apvienoja veselīgus materiālus un drošības formas, lai izveidotu brīnišķīgu un interesantu telpu. Viņi mēģināja izveidot ērtu un siltu bērnu rotaļu namu, kā arī centās pastiprināt vecāku un bērnu attiecības. Klients lika dizainerim sasniegt 3 mērķus, kas bija: (1) dabiski un drošības materiāli, (2) padarīt bērnus un vecākus laimīgus un (3) pietiekami daudz glabāšanas vietas. Dizaineris atrada vienkāršu un skaidru metodi, lai sasniegtu mērķi, kas ir mājas, pats bērnu telpas sākums.

Projekta nosaukums : Fun house, Dizaineru vārds : Jianhe Wu, Klienta vārds : TYarchistudio.

Fun house Uzjautrinoša Māja Bērniem

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.