Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Attīstās Mēbeles

dotdotdot.frame

Attīstās Mēbeles Mājas kļūst mazākas, tāpēc tām ir vajadzīgas daudzpusīgas, vieglas mēbeles. Dotdotdot.Frame ir pirmā mobilā, pielāgojamā mēbeļu sistēma tirgū. Efektīvu un kompaktu rāmi var piestiprināt pie sienas vai noliekt pret to, lai to ērti novietotu ap mājām. Un tā pielāgojamība nāk no 96 caurumiem un paplašinātā piederumu klāsta, lai tos iestiprinātu. Izmantojiet vienu vai pievienojieties vairākām sistēmām kopā pēc vajadzības - tur ir pieejama bezgalīga kombinācija.

Projekta nosaukums : dotdotdot.frame, Dizaineru vārds : Leonid Davydov, Klienta vārds : dotdotdot.furniture.

dotdotdot.frame Attīstās Mēbeles

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.