Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Autoiekrāvēja Operatora Simulators

Forklift simulator

Autoiekrāvēja Operatora Simulators Šeremetjevo-Kravas autoiekrāvēja operatora simulators ir īpaša iekārta, kas paredzēta iekrāvēja vadītāju apmācībai un kvalifikācijas pārbaudei. Tas attēlo kabīni ar vadības sistēmu, sēdvietu un saliekamo panorāmas ekrānu. Galvenais simulatora korpusa materiāls ir metāls; ir arī plastmasas elementi un ergonomiski pārklājumi, kas izgatavoti no poliuretāna putām.

Projekta nosaukums : Forklift simulator, Dizaineru vārds : Anna Kholomkina, Klienta vārds : Sheremetyevo-Cargo.

Forklift simulator Autoiekrāvēja Operatora Simulators

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.