Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kluba Galds

Strech.me

Kluba Galds Strech.me klubu un kafijas galdiņš ir atbilde uz pieprasījumu pēc daudzfunkcionālām mēbelēm mūsdienu mājās. Lietotājs tiek mudināts izveidot dažādas kombinācijas, kas nosaka tā pašreizējo formu un funkcijas. Ievelkamā stāvoklī tas ietaupa vietu, savukārt bīdāma galda pagarināšana ir iespējama kreisajā un labajā pusē bez metāla detaļām vai papildu mehānismiem - no 80 līdz 150 cm. Divus pagarināmos elementus var pilnībā noņemt no galvenās struktūras un pārkārtot, lai tie neatkarīgi kalpotu kā daudzpusīgi telpiskie elementi: sols, papildu galds, vāzes / avīzes statīvs vai naktsgaldiņš.

Projekta nosaukums : Strech.me, Dizaineru vārds : Ivana Cvetkovic Lakos, Klienta vārds : ICE STUDIO d.o.o..

Strech.me Kluba Galds

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.