Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Spēļu Dēlis

smart board

Spēļu Dēlis Šis spēļu dēlis atspoguļo didaktiskos resursus, kas palīdz bērniem iegūt zināšanas, prasmes, nosacījumus un pieredzi pirmsskolā. Šīs plates izmantošana veicina un uzlabo smalko motoriku, praktiskās iemaņas un loģisko un matemātisko domāšanu. Arī šie dēļi veicina izziņas attīstību un stimulē runas attīstību. Jautrā un vieglā veidā spēlējoties ar dēļiem, bērni attīstīs savas spējas un praktizēs noteiktas prasmes. Viedās plates satur kļūdu kontroli un veicina iztēles un radošuma attīstību.

Projekta nosaukums : smart board, Dizaineru vārds : Ljiljana Reljic, Klienta vārds : smart board.

smart board Spēļu Dēlis

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.