Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Suņu Tualete

PoLoo

Suņu Tualete PoLoo ir automātiska tualete, lai palīdzētu suņiem mierīgi, pat ja ārā ir nelabvēlīgi laika apstākļi. 2008. gada vasarā burāšanas brīvdienu laikā ar 3 ģimenes suņiem kvalificēta jūrniece Eliana Reggiori izstrādāja PoLoo. Kopā ar savu draugu Adnanu Al Malehs izstrādāja kaut ko tādu, kas palīdzēs ne tikai suņu dzīves kvalitātē, bet arī uzlabos tos īpašniekus, kuri ir vecāka gadagājuma cilvēki vai invalīdi un ziemā nespēj izkļūt no mājas. Tas ir automātisks, izvairās no smakas un ērti lietojams, pārnēsājams, tīrs un ideāli piemērots dzīvokļos dzīvojošajiem, kemperu un laivu īpašniekiem, viesnīcām un kūrortiem.

Projekta nosaukums : PoLoo, Dizaineru vārds : Eliana Reggiori and Adnan Al Maleh, Klienta vārds : PoLoo.

PoLoo Suņu Tualete

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.