Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dizainera Galds

Curly

Dizainera Galds Šo daudzfunkcionālo galdu izstrādāja Bean Buro principa dizaineri Kenny Kinugasa-Tsui un Lorene Faure. Tas darbojas kā centrālais elements interjera iestatījumos. Kopējā forma ir pilna ar rotaļīgām, niknām līknēm, kas dramatiski kontrastē ar tradicionālajām formālajām simetriskajām tabulām, tādējādi tā izceļas kā skulpturāls gabals, kas vilina un mijiedarbojas ar lietotājiem. Līknes no pirmā acu uzmetiena šķiet nejaušas, tomēr katra līkne ir rūpīgi izstrādāta, lai veicinātu dažādas sēdvietas un sociālo mijiedarbību.

Projekta nosaukums : Curly , Dizaineru vārds : Bean Buro, Klienta vārds : Bean Buro.

Curly  Dizainera Galds

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.