Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Daudzfunkcionālas Kruķi

Lazarus

Daudzfunkcionālas Kruķi vienkārša, iespējams, neelektriska darbaspēka mašīna, kas patiešām paredzēta invalīdu sociālajai mijiedarbībai un rehabilitācijai. Neesot neērts, tas lieliski atdarina vienkārša cilvēka staigāšanas procesu. Piemēram, vienmēr pārvietojiet roku uz otru kājas pusi. invalīds kājs ar to var uzkāpt pa kāpnēm, jo tas var izvietot spieķus. Arī spieķi var pārveidot par perfektu krēslu. Ja nē, Lācars ielādē spieķi. Kā medicīnas mašīna Lācars ir efektīvs, jo lietotājs normālas sociālās mijiedarbības laikā var pakāpeniski un automātiski rehabilitēties, nevis atmest rehabilitācijas darbu

Projekta nosaukums : Lazarus, Dizaineru vārds : Sung-Hyeon Yoo, Klienta vārds : Mm, soulish apparel for world.

Lazarus Daudzfunkcionālas Kruķi

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizaina intervija

Intervijas ar pasaules slaveniem dizaineriem.

Izlasiet jaunākās intervijas un sarunas par dizainu, radošumu un inovācijām starp dizaina žurnālistu un pasaules slaveniem dizaineriem, māksliniekiem un arhitektiem. Skatiet slavenu dizaineru, mākslinieku, arhitektu un novatoru jaunākos dizaina projektus un godalgotos dizainus. Atklājiet jaunas atziņas par radošumu, inovācijām, mākslu, dizainu un arhitektūru. Uzziniet par lielisko dizaineru projektēšanas procesiem.