Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Datu Vizualizācija

Arab spring

Datu Vizualizācija Šis projekts bija balstīts uz konfliktiem, kas 2011. gadā risinājās Ziemeļāfrikā. Notikumi, kuru kulminācija notika pavasarī un tika nosaukti par “Arābu pavasari”. Projekts ir spirālveida stils, kas iezīmē konflikta sākumu un beigas. Konflikta beigās datumi ir marķieri, kas norāda uz konflikta iznākumu. Līnijas piesātinājums ir revolūcijas upuru skaits. Tātad mēs varam novērot vēsturisko brīžu pamata laika modeli. Galveniem parametriem šādas datu vizualizācijas izstrādē vajadzētu būt oriģinālās informācijas vienkāršībai un strukturēšanai.

Projekta nosaukums : Arab spring, Dizaineru vārds : Kirill Khachaturov, Klienta vārds : RBC.

Arab spring Datu Vizualizācija

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizaina komanda

Pasaulē lielākās dizaina komandas.

Dažreiz jums ir nepieciešama ļoti liela talantīgu dizaineru komanda, lai nākt klajā ar patiesi lieliskiem dizainparaugiem. Ikdienā mēs pārstāvam izteiktu godalgotu inovatīva un radoša dizaina komandu. Izpētiet un atklājiet dizaina komandu oriģinālo un radošo arhitektūru, labu dizainu, modi, grafikas dizainu un dizaina stratēģijas projektus visā pasaulē. Iedvesmojieties no lielmeistaru dizaineru oriģināliem darbiem.