Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Logotipa Dizains

Buckets of Love

Logotipa Dizains Projekts sociālam uzņēmumam Pnompeņā (Alma Café), kas palīdz trūcīgajiem, izmantojot kampaņu “Buckets of Love”. Ziedojot nelielu summu, trūcīgajiem ciema ļaudīm, kuriem tā nepieciešama, tiek ziedota kausi, kurā ir pārtika, eļļa un nepieciešamās lietas. Dalieties mīlestības dāvanā. Ideja bija vienkārša, ar spaiņiem, kas pilni ar grafiskām sirdīm, kas attēlo mīlestību. Attēlojot to izliešanu, tas nozīmē, ka trūcīgajiem tiek rādīta duša ar nepieciešamo mīlestību. Kausam ir smaidīga seja, kas izgaismo ne tikai saņēmēju, bet arī sūtītāju. Neliels mīlestības žests iet tālu.

Projekta nosaukums : Buckets of Love, Dizaineru vārds : Lawrens Tan, Klienta vārds : Alma Café (Phnom Penh).

Buckets of Love Logotipa Dizains

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.