Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Moduļu Dīvāns

Cloche Sofa

Moduļu Dīvāns Klošejas dīvāns ir darba kopums, kas pilsētas dzīves elementu pārvērš objekta ēkā. To var izmantot kā skulptūru, apkārtējo gaismu vai modulāru dīvānu. Tas atspoguļo ainavas attīstību, kas demontē noteiktos strukturālos standartus un būvmateriālu elementus, kā arī atrada atrasto materiālu sarežģītā dizainā, pārveidojot kopējo objektu jēgpilnā apvienojumā. Šis gabals izmanto priekšmetus, kuru sākotnējais pielietojums ir bijis mazāks, tika izmesti, atjaunoti un atjaunoti.

Projekta nosaukums : Cloche Sofa, Dizaineru vārds : Carlo Sampietro, Klienta vārds : Carlo Sampietro Artist.

Cloche Sofa Moduļu Dīvāns

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.