Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Rotaļlietu Dizaina 3D Drukāšanas Lietotne

ShiftClips

Rotaļlietu Dizaina 3D Drukāšanas Lietotne Rotaļlietu izgatavotāja ShiftClips CAD / CAM lietotne ir produktu un pakalpojumu platforma, kas izgudrotājiem 10 un jaunākiem gadiem ļauj izveidot un 3D izdrukāt savas celtniecības rotaļlietas. Lietotnes vienkāršā GUI ļauj lietotājiem attīstīt un rediģēt veidlapas viedtālrunī un atlasīt vairākus aparatūras stiprinājumus vai klipus, lai tos integrētu ar savām formām, lai ģenerētu savas šarnīrveida un konfigurējamas rotaļlietas. ShiftClips draudzīgums lietotājam padara to par ideālu mācību rīku radošu formu noformēšanai un izstrādājumu izgatavošanas procesiem.

Projekta nosaukums : ShiftClips, Dizaineru vārds : Wong Hok Pan, Sam, Klienta vārds : The Hong Kong Polytechnic University, School of Design.

ShiftClips Rotaļlietu Dizaina 3D Drukāšanas Lietotne

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.