Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Led Saulessargs

NI

Led Saulessargs NI, saulessarga un dārza lāpas novatoriskā kombinācija, ir pavisam jauns dizains, kas iemieso mūsdienu mēbeļu pielāgojamību. Paredzams, ka, integrējot klasisko saulessargu ar daudzpusīgo apgaismojuma sistēmu, NI Parasol ieņems novatorisku lomu ielu vides kvalitātes uzlabošanā no rīta līdz vakaram. Patentētais pirkstu uztverošais ārpusbiržas (viena pieskāriena reostats) ļauj cilvēkiem viegli pielāgot trīs kanālu apgaismojuma sistēmas spilgtumu. Tā zemsprieguma 12 V LED draiveris nodrošina energoefektīvu sistēmas strāvas padevi ar vairāk nekā 2000 gab 0,1W gaismas diodēm, kas rada ļoti maz siltuma.

Projekta nosaukums : NI , Dizaineru vārds : Terry Chow, Klienta vārds : FOXCAT.

NI  Led Saulessargs

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.