Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Rokdarbu Klasiskie Griesti

Rayon

Rokdarbu Klasiskie Griesti Rayon ir rokdarbu griesti, kas izgatavoti no masīvkoka ozolkoka ēdamzālē privātam klientam Ēģiptē. Šī franču klasiskā stila mākslas darba izstrāde un izpilde aizņēma gandrīz gadu. Ēģiptes amatnieku rokdarbi ir 4,25 līdz 6,80 m, un tie visi ir pārklāti ar rokām darinātiem masīvkoka ozolkoka motīviem, bet satīna spīdums un patina tika izmantoti, lai radītu savu vintage izskatu. Dizaina koncepcija atgādina sauli ar krepuskulāriem stariem. Stari tika izstrādāti, lai parādītu lapas un zarus, kas atšķir flamboyant franču klasiskās nojautas.

Projekta nosaukums : Rayon, Dizaineru vārds : Dalia Sadany, Klienta vārds : Dezines Dalia Sadany Creations.

Rayon Rokdarbu Klasiskie Griesti

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.