Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Krēsls

Chair with Belly Button

Krēsls Krēsls ar vēdera pogu ir vieglu un pārnēsājamu krēslu sērija, kas lietotājiem ļauj ērtāk sēdēt, izmantojot telpas, kas atrodas ap tām, piemēram, kāpnes, grīdu vai grāmatu kaudzes. Krēsla dizains no jauna definē parasto sēdekļu ideju, nodrošinot neparedzētas sēdēšanas iespējas. Krēslu tēls radās pēc sapņaina scenārija - telpā ietilpstoša izkliedējošu un kūstošu formu grupa. Viņi mierīgi noliecas pret sienām un stūros, kā mazi cilvēki, kas guļ. Katram krēslam ir sava vēdera poga, lai tā mazliet pasniegtu rotaļīgumu.

Projekta nosaukums : Chair with Belly Button, Dizaineru vārds : I Chao Wang, Klienta vārds : IChao Design.

Chair with Belly Button Krēsls

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.