Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Skulpturāls Sols

Metric - Ganic

Skulpturāls Sols Izmantojot Metriku-Ganiku, Čens pēta priekšstatu par to, kā civilizācija iespiež zināšanas un kā cilvēki ir veidojuši zemi, lai veidotu kultūru un vēsturi - caur šo objektīvu skulpturālais sols tiek izpētīts, izpētot dabiskos un matemātiskos modeļus. Izšķirot neorganiskās un organiskās formas, koksnes origami izskats ir cilvēka zināšanu atspoguļojums, kas balstīts uz matemātiskiem aprēķiniem, kas ir pretstatā baltā ozola dabīgajiem graudiem, kas attēlo mežu un zemi.

Projekta nosaukums : Metric - Ganic, Dizaineru vārds : Webber (Ping-Chun) Chen, Klienta vārds : 'Make It' Exhibition, Victoria University, New Zealand.

Metric - Ganic Skulpturāls Sols

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.