Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Apgaismojuma Struktūra

Tensegrity Space Frame

Apgaismojuma Struktūra Tensegrity telpas rāmja gaismā tiek izmantots RBFuller princips “mazāk par vairāk”, lai izgatavotu gaismas armatūru, izmantojot tikai tās gaismas avotu un elektrisko vadu. Stingrība kļūst par strukturālo līdzekli, ar kuru abi darbojas savstarpēji saspiežot un sasprindzinot, lai iegūtu šķietami nepārtrauktu gaismas lauku, kuru nosaka tikai tā strukturālā loģika. Tās mērogojamība un ražošanas ekonomija runā par bezgalīgas konfigurācijas preci, kuras gaismas forma graciozi pretojas smaguma vilkšanai ar vienkāršību, kas apliecina mūsu laikmeta paradigmu: sasniegt vairāk, vienlaikus izmantojot mazāk.

Projekta nosaukums : Tensegrity Space Frame, Dizaineru vārds : Michal Maciej Bartosik, Klienta vārds : Michal Maciej Bartosik.

Tensegrity Space Frame Apgaismojuma Struktūra

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.