Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Analogs Pulkstenis

Kaari

Analogs Pulkstenis Šīs konstrukcijas pamatā ir parasts 24 stundu analogs mehānisms (puse ātruma stundas rokas). Šis dizains tiek nodrošināts ar diviem loka formas die griezumiem. Caur tām var redzēt pagrieziena stundas un minūtes rokas. Stundas rādītājs (disks) tiek sadalīts divos dažādu krāsu segmentos, kas, rotējot, norāda AM vai PM laiku atkarībā no krāsas, kas sāk būt redzama. Minūtes roka ir redzama caur lielāku rādiusa loka un nosaka, kura minūtes sprauga atbilst 0–30 minūšu ciparnīcām (atrodas loka iekšējā rādiusā) un 30–60 minūšu spraugai (atrodas uz ārējā rādiusa).

Projekta nosaukums : Kaari, Dizaineru vārds : Azahara Morales Vera, Klienta vārds : Azahara Morales Vera.

Kaari Analogs Pulkstenis

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.