Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dimanta Gredzens

The Great Goddess Isida

Dimanta Gredzens Isida ir 14K zelta gredzens, kas slīd uz pirksta, lai radītu burvīgu izskatu. Isida gredzena fasāde ir izrotāta ar tādiem unikāliem elementiem kā dimanti, ametisti, citrīni, tsavorīts, topāzs un papildināta ar balto un dzelteno zeltu. Katram gabalam ir savs noteikts materiāls, padarot to par vienreizēju. Turklāt plakani, stiklam līdzīga fasāde uz sagrieztiem dārgakmeņiem atspoguļo dažādus gaismas starus dažādās vidēs, gredzenam piešķirot ekskluzīvu raksturu.

Projekta nosaukums : The Great Goddess Isida, Dizaineru vārds : Tatyana Raksha, Klienta vārds : STDIAMOND.

The Great Goddess Isida Dimanta Gredzens

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.