Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Sienas Piekaramais Wc

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system

Sienas Piekaramais Wc Ar novatorisko tīrīšanas papildinājumu Isvea parasto tualeti pārveido par B +, universālu tualeti, ko var izmantot sabiedriskajās tualetēs, kā arī privātajās vannas istabās. B + WC ir mazāka pie sienas piestiprināma panna salīdzinājumā ar parasto tualeti. Tā apaļā kompaktā forma piedāvā efektīvu telpas izmantošanu. Jaunajam B + griešanas WC nav loka. Bez slēpta loka tas nozīmē, ka baktērijas vienkārši nekur neslēpjas. B + WC higiēniskais dizains ļauj ērti tīrīt trauku, kas samazina ūdens patēriņu, kā arī nepieciešamību lietot videi kaitīgas vannas istabas ķīmiskās vielas.

Projekta nosaukums : Bplus Wall-hung WC with cleaRim system , Dizaineru vārds : Isvea Eurasia, Klienta vārds : ISVEA.

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system  Sienas Piekaramais Wc

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.