Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Galda Spēle

Boo!!

Galda Spēle Boo !! ir liela galda spēle, kurā plānots iekļaut jebkuru aktivitāti, lai uzmundrinātu dzimšanas dienas svinības, bet ar šausminošu skatienu. Tā ir veidota kā sadalāma maza kaste, kas ieslodzīs visus pasaules spokus. Nelielās kastes iekšpusē ir milzīgs rotaļu paklājs, ap kuru visi viesību bērni var pulcēties un ērti spēlēt. Mērķa grupas minimālais vecuma ierobežojums ir noteikts kā 6 gadi un vairāk, Boo !! ir veidota kā bruģa sērija uz vajātā ceļa, kurā izvietoti vairāki piedzīvojumi un aktivitātes zonas.

Projekta nosaukums : Boo!!, Dizaineru vārds : Gülru Mutlu Tunca, Klienta vārds : 2GDESIGN.

Boo!! Galda Spēle

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.