Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafijas Galdiņš

Fallen Bird

Kafijas Galdiņš Tieši tāpat kā Imanuels Kants, es sāku no estētiskas idejas, kas manam darbam piešķir dvēseli. Es vienmēr sekoju savai gaitai: intuitīvi, emocionāli un apzināti iesaistos noteiktā tēmā. (E) kustības trīsstūri ir stāsts, kas sākas ar cietu ģeometrisku formu, vienādmalu trīsstūri, pirmo, kam atbalsta punkti nav tikt sagrieztam. Tas destilē dažādas formas, kuras var izmantot gan kā taburešu, galdu utt. Dizainu, gan arī tikt pārveidotas par abstraktām ģeometriskām vienībām, kas darbojas kā vizuālā māksla

Projekta nosaukums : Fallen Bird, Dizaineru vārds : André Verroken, Klienta vārds : Studio Verroken for GESQUIERE & VERROKEN bvba.

Fallen Bird Kafijas Galdiņš

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.