Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Uzlabots Pārvadājums

Fiaker 2.0

Uzlabots Pārvadājums Daudzās pilsētās tradicionālās autobusu tūres nāk ar lielu problēmu zirgu atkritumu veidā. Kā pirmo būtisko prasību Fiaker 2.0 risina ielu piesārņojumu, ko rada autobusu tūres pilsētās. Tālāk tiek izstrādāts īpašs zirgu pajūga dizains, ievērojot klasiskās kabīnes to formālajā estētikā, neskatoties uz to, ka tām ir sava modernā un mūsdienīgā forma. Izaicinājums ir iepazīstināt ar mūsdienīgu un ekoloģisku koncepciju, joprojām izplatot tipisko autobusu tūres sajūtu. Galvenais mērķis ir ar inovatīvu dizainu padarīt tūristu braucienus pievilcīgākus klientiem.

Projekta nosaukums : Fiaker 2.0, Dizaineru vārds : Michael Hofbauer, Klienta vārds : Michael Hofbauer.

Fiaker 2.0 Uzlabots Pārvadājums

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.